Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wrzeciono. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wrzeciono. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 8 listopada 2015

Spacerkiem i rowerkiem: kręć się, kręć, Wrzeciono

Dziędobry wszystkim po półtoratygodniowej przerwie w nadawaniu. Powód jak zwykle ten sam - brak czasu i zmęczenie ogólne. Nie mam zamiaru jednak siadać na Laurach Palmer, tym bardziej, że wciąż mam od cholery materiałów na Duże Ilości Naraz Miksów. A przecież jeszcze nawet nie zamknęliśmy tematu Bielan (i nie, nie chodzi tu o Adama Bielana). Dlatego, zostawiając za sobą ociekający tlenkiem żelaza i żywicą poliestrową z wypełniaczami Wawrzyszew, kierujemy się na wschód (tam musi być jakaś cywilizacja) i, przekroczywszy piękną ulicę Kasprowicza, zagłębiamy się w pobrzmiewające moniuszkowskimi tonami Wrzeciono.

Wciśnięte między Wawrzyszew, tzw. Stare Bielany i Las Bielański Wrzeciono to niewielkie, dość zielone osiedle z kilkoma ulicami na krzyż. Brakuje tu rozległych, ogrodzonych parkingów Wawrzyszewa czy zacienionych, bocznych uliczek Chomiczówki. Jednak i tutaj można trafić na nader ciekawe graty. A ze względu na niezbyt rozległy obszar najlepiej szukać ich przemieszczając się tak, jak w tytule: spacerkiem i rowerkiem. Wiem coś o tym - prawie wszystkie sprzęty upolowałem podczas jednej niezbyt długiej rowerowej przejażdżki.

Stężenie koneserstwa lvl pro

Żeby w pełni docenić tę S-klasę należy poświęcić jej osobne zdjęcie

Wyciągnięta Z Lasu

Już nie Fiat 125, jeszcze nie FSO 1500

Stan blacharki - bradzo dobry jak na Omegę A

W kiepskiej Formie

Pierwszy właściciel niewykluczony

Przeprowadzki Alfą, punktualnie i niezawodnie

Zazwyczaj straszy pod pubem 2 Koła na pekapowskiej Woli

Napompować, dać nowy akumulator, ew. wymmienić olej i ruszy.

Po zderzak do Pandy I do ASO

Welcome to 1999

Welcome to 1995

Nie no, to już jaktajmer pełno gembo

Mieliśmy takiego w rodzinie

Wspaniały patent, pozwala docenić inżynierski kunszt i piękno kipiącego mocą silnika

Spoilery i bodykit, ktoś zdecydowanie umie w tuning

Matowe lakiery są obecnie bardzo modne

Od lat w czynnej służbie. I dobrze

Na koniec - stanowojenna biedawersja, czyli rodzyn większy niż eksportowe wypasy.
A to jeszcze nie wszystko w kwestii Bielan. Do następnego.